Timeline Medya

Timeline Medya; geçmişte elde ettiği deneyim ve başarıları ile geleceğe umut ve azimle bakan bir işletmedir. Uzun yıllar ulusal ve uluslararası televizyonların haber merkezlerinde görev almış, bir çok televizyon programı ve belgesellerine imza atmış Ahmet Algüvercin’in öncülüğünde 2015 yılının Ocak ayında kurulmuş bir girişimdir.

Timeline Medya bünyesinde; uluslararası haber kanalları için haber paketleri hazırlamayı, televizyon programları/belgeselleri ve tanıtım filmleri üretmeyi, medya sektöründe danışmanlık hizmeti vermeyi, medya lansman ve organizasyonları düzenlemeyi barındırır.

Vizyon

Medya sektörünün ilk akla gelen yapım ve danışmanlık şirketi olmak. Üretilen televizyon programları ve belgesellerin ulusal ve uluslararası mecralarda bilinirliliğini arttırmak. Dünya konjonktüründe anı yakalayarak medya sektöründe doğru planlamaları, danışanlarına en doğru biçimde aktarmak ve bu ihtiyaçta öncelikli tercih edilen firma haline gelmek.

Misyon

Etik kurallara uyan, kaliteden ödün vermeyen; uluslararası standartlara uygun materyaller üretmek. Üretilen bu materyallerin hedef kitleye doğru iletişim araçlarıyla ulaşmasını sağlamak. Tüm bu çerçevede ülke ekonomisine katkıda bulunarak, mevcut istihdamın kaliteli bir şekilde genişletilmesini sağlamak.

Değerlerimiz